top of page

Українська органічна продукція отримала державний логотип

Міністерство аграрної політики та продовольства України стало власником першого державного логотипу для маркування органічної продукції. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Перший український державний логотип органічної продукції був представлений Міністерством агрополітики ще 5 лютого 2016 року. Автором зображення стала випускниця Харківської академії дизайну і мистецтв Поліна Макарова.

За словами Олени Ковальової, процедура перевірки та реєстрації права інтелектуальної власності логотипу тривала практично два роки, але наразі завершена.

"Хочу привітати всіх виробників органічної продукції. Пройшла тривала процедура і нарешті нам офіційно прийшли оригінали свідоцтва про те, що Мінагрополітики є власником логотипу органічної продукції", ‒ розповіла замміністра.

За її словами, логотип буде використовуватися на загальних засадах використання прав інтелектуальної власності.

"Окремого порядку використання логотипу немає. Але якщо буде зафіксована невідповідність продукції логотипу, то будуть вживатися відповідні заходи", ‒ підсумувала Олена Ковальова.

Загалом, зображення буде використовуватися для маркування товарів, виготовлених без використання хімічних добрив і пестицидів, а також харчових добавок штучного походження. Завдяки використанню логотипу українську органічну продукцію можна буде пізнати на полицях не тільки українських, а й зарубіжних магазинів.

 

 

За матеріалами http://agronews.ua/node/84298

bottom of page